Філія Благовіщенського навчально – виховного комплексу № 1 "Гімназія – заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти «Сонечко" Благовіщенської районної ради Синицівс

Вчителі, які працювали в школі

Учителі школи, 60 – ті роки.

Зліва направо : Прасова Надія Іванівна, Стембій Ліза Степанівна, Запорожець Анастасія Андріївна, Чаповська Ніна Василівна, Піскун Галина Петрівна, Косінська Віра Сергіївна, Рибіцька Людмила Антонівна, Давидчук Олександр Сидорович, Блажієвська Антоніна Василівна, Колісніченко Марія Василівна, Цуркан Аполінарій Леонтійович.

Педагогічний колектив школи на чолі з директором Колісніченко Марією Василівною.

Зліва направо: Прудкий Павло Семенович,  Пінчковський Валерій Леонідович,  Брюховецька Валентина Антонівна, Піскун Галина Петрівна, Константин Валерій Іванович, Цуркан Аполінарій Леонтійович

У кінці 90 –х років у школу прийшло працювати багато молодих учителів :

Плутар С.В. – учитель історії;

Бойко С.П. – учитель математики;

Мельник В.В. – учитель фізики;

Швайко Н.Ю. – заступник директора з виховної роботи;

Царелунга Н.М. – учитель початкових класів;

Опря В.П. – учитель музики;

Підвисоцька Л.А. – учитель української мови та літератури;

Ярмолатій О.М. – учитель правознавства;

Белінська О.І. – учитель світової літератури;

Волошановська Н.І. – учитель української мови та літератури;

Семенюк І.О. – учитель української мови.

Педагогічний колектив Синицівської школи 2010 – 2011 н. р.